Пошукова форма

Росія має намір 50% громадського транспорту перевести на газ

Зображення Влада Російської Федерації в умови падіння попиту на російський газ у світі і на внутрішньому ринку мають намір перевести половину громадського транспорту на природний газ. Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це повідомив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв на зустрічі з віце-прем'єрами.
За його словами, він підписав відповідну постанову уряду. У свою чергу віце-прем'єр-міністр Росії Аркадій Дворкович пояснив, що згідно з даним документом передбачається досягнення досить серйозних цілей з перекладу громадського транспорту та транспорту дорожньо-комунальних служб у містах на газове моторне паливо.
«Йдеться про три види палива: зріджений вуглеводневий газ, стиснений природний газ і зріджений природний газ. У великих містах не менше 50% відповідного транспорту має бути переведено на газове паливо», - сказав Дворкович.
За його словами, з цією метою протягом цього року будуть підготовлені і прийняті відповідні нормативні поправки до законодавства і необхідні акти уряду Російської Федерації, а також відомчі акти.
Віце-прем'єр підкреслив, що «Газпром» та інші виробники газу готові фінансувати створення відповідної інфраструктури в містах, і це саме по собі потягне за собою перехід на газомоторне паливо та інших видів транспорту, у тому числі приватного автотранспорту та комерційного автотранспорту.
«Зараз у нас поки частка такого транспорту досить мала у порівнянні з іншими країнами, хоча країна багата природним газом, і цілком природно, що ми ставимо перед собою такі завдання. Внутрішній попит на газ повинен тільки збільшуватися », - сказав Дворкович.
Крім цього, Медведєв зазначив, що потрібно підготувати пропозиції про зниження або навіть обнулення ставки мита на компоненти, які необхідні для виробництва транспортних засобів, що використовують природний газ в якості моторного палива.

Зображення

За матеріалами: ІАГ AUTO-Consulting