Пошукова форма

Повідомлення про помилку

  • Warning: implode(): Invalid arguments passed в _menu_translate() (рядок 798 із /var/www/chcbd72936/www/lmv.com.ua/includes/menu.inc).
  • Warning: implode(): Invalid arguments passed в _menu_translate() (рядок 799 із /var/www/chcbd72936/www/lmv.com.ua/includes/menu.inc).

Автобуси “Атаман”

Зображення

Автобуси "Атаман" являються реінкарнацією добре відомих та гарно зарекомендувавших себе автобусів Богдан А 092. Виробником даних автобусів залишилося Публічн​е акціонерне товариство «Черкаський автобус». Конструкція нових автобусів зазанала більш ніж 25 модифікацій експлуатаційних та споживчих характеристик. Зокрема, було проведено повну заміну комплектуючих та матеріалів на більш якісніші та практичніші. Для комфорту та зручності перевезення багажу збільшено багажне відділення та кут нахилу його кришок. Зазнали змін також конструкції переднього бампера, фар, заднього скла інших деталей. Фари, в тому числі і протитуманні, були виготовлені фірмою Hella. Автобуси оснащені матеріалами для шумоізоляції та отримали покращену підвіску.
Продукцію ПАТ «Черкаський автобус» добре знають у багатьох країнах: в Росії, Грузії, Вірменії, Казахстані, Білорусії, Азербайджані, Чехії, Болгарії та інших країнах близького та дальнього зарубіжжя.

Модельний ряд: