Пошукова форма

У Києві на маршруті почнуть випробовувати електроавтобуси

В Киеве на маршруте начнут испытывать электроавтобус - электроавтобусНаступного року на дорогах Києва з'явиться перший електричний автобус , який не тільки більш екологічний , а й їде тихіше. Він буде вітчизняного виробництва. «Київпастранс » вже провів перші випробування двигуна. Електромотор зробили українська компанія «Біо Автомотив » і Клуб електромобілистом «Електро - автосе ». Корпус для автобуса візьмуть з тролейбуса з низьким рівнем підлоги . Швидше за все , це буде 12 - метровий ЛАЗ , у якого приберуть «роги ». « Випробування автобуса розпочнуться наступного року . Раніше теж ніхто не вірив , що Київ може робити свої трамваї ( «Каштан » і « Каштан- 2») » , - сказав нам директор департаменту транспорту КМДА Євген Водовозов.

За словами представника компанії, двигун не поступається німецьким і китайським аналогам. «Ми вже провели пуск. Все працювало як треба, колеса крутилися », - говорить він. За його словами, автобус зможе їхати зі швидкістю 70 км / год, чого достатньо для міста. На одному заряді долає відстань 200-240 кілометрів. Про стан батареї водієві буде нагадувати електроніка і чергові на кінцевих станціях.

«Для зарядки можуть бути використані як пристрої в самому автобусі, так і стаціонарні в автопарках і на маршрутах міста. Ще у Києві є 92 тягові підстанції живлення контактної мережі, які теж можуть бути пунктами зарядки », - розповів заступник головного інженера« Київпастрансу »Михайло Вакуленко.

У «Київпастрансі» говорять, що собівартість проїзду в електробуси становить приблизно 2,5 грн, а в бензиновому - 4,5 грн. Але чи буде проїзд у електробуси дешевше, в підприємстві скажуть тільки після всіх випробувань.
Зазначимо, що електроавтобуси у світі вже активно використовують. Вони об'єднали переваги тролейбусів і мобільність тролейбусів, екологічні і цілком довговічні.

 

За матеріалами: ІАГ AUTO-Consulting